Podsumowanie rundy jesiennej !

Wraz z utworzeniem nowej strony, przyszedł czas na podsumowanie minionej rundy.

W sezonie 2017/2018 w III lidze kobiet (grupa podkarpacka) wystartowało 10 drużyn.

Grodziszczanka Grodzisko Dolne ( spadek z II ligi )
Inter Gnojnica
Izolator Boguchwała
Korona Tuchla
Resovia II Rzeszów
Sanovia Lesko
START JAROSŁAW
Stal Stalowa Wola
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Olimpia Pysznica

Drużyny, które dołączyły do ligi w sezonie 2017/2018: Resovia II Rzeszów, Sanovia Lesko, START JAROSŁAW.

Po zakończeniu rundy zajmujemy 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów, na co złożyło się 7 Zwycięstw, 0 remisów, 2 porażki. Do lidera brakuje nam 4 punkty, a Grodziszczance, która zajmuje 3 miejsce, brakuje 7 punktów do 2 miejsca.

Nasze wyniki :

5:0 Inter Gnojnica

4:0 Stal Stalowa Wola

3:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne

2:0 Sokół II Kolbuszowa Dolna

9:1 Sanovia Lesko

0:2 Resovia II Rzeszów

1:2 Olimpia Pysznica

5:2 Korona Tuchla

4:0 Izolator Boguchwała

Bilans bramkowy 33:8
(Warto dodać, że 3 bramki straciliśmy po rzutach karnych)

Bramki dla naszego zespołu zdobywały:

Paulina Pawlak – 13
Justyna Janusz – 8

Karolina Skrzypek – 6
Anita Socha 5
Kinga Oczkowska 1

Najwięcej minut zagrały :

1. Aleksandra Jędral 720
2. Karolina Skrzypek 720

3. Anita Socha 720
4. Justyna Janusz 677
5. Paulina Pawlak 654

Żółte kartki dostały: Socha Anita, Pawlak Paulina, Oczkowska Kinga

Podsumowując miniony sezon, zaliczamy go do udanego. Jako początkujący zespół poradziliśmy sobie dość dobrze. Został mały niedosyt po dwóch porażkach, ale jest jeszcze runda rewanżowa (więcej informacji podamy już niedługo).

Najbardziej szkoda porażki z Olimpią Pysznica (1:2) gdzie nasza drużyna prezentowała się lepiej i stwarzała więcej sytuacji bramkowych, lecz bardzo ciężko było nam pokonać bramkarkę z Olimpii. Jedynie czego zabrakło w tym meczu to celności, za to drużyna przeciwna wykorzystała 2 razy nasze błędy i to ona pokonała nas o jedną bramkę.

W drugiej porażce z Resovia Rzeszów (0:2) niestety nie miałyśmy wiele do powiedzenia, zagrałyśmy najsłabszy mecz w sezonie, nie pokazałyśmy wszystkiego na co nas stać i to przeciwniczki wyjechały z naszego terenu z 3 punktami i usamodzielniły się na fotelu lidera.

W nadchodzącym sezonie czeka nas kilka zmian w kadrze, tych dobrych i niestety złych – więcej informacji będziemy dodawać na naszej stronie !

Zapraszamy do obserowania naszej drużyny !