Wyjazd do Grodziska !

W sobotę 12.05 pojedziemy powalczyć o komplet punktów do Grodziska Dolnego.

Miejscowa Grodziszczanka to spadkowicz z 2 ligi, aktualnie w 3 lidze zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 16 punktów. Grodzisko to mocny przeciwnik, który walczy o miejsce w górnej części tabeli. Sobotni przeciwnik traci do naszej drużyny 9 „oczek”, więc liczymy na dobre widowisko i zdrową rywalizacje.

Rundę wiosenną nasza drużyna zaczęła podobnie jak Grodziszczanka, 1 zwycięstwem oraz 1 remisem.
W 11 kolejce Grodzisko pokonało Stalową Wolę aż 5:0, a tydzień później podzieliła się punktami z Olimpią Pysznicą.
W tamtym sezonie po zaciętej walce to Start Jarosław zwyciężył 3:1!

Podopieczne Z.Binowskiego walczą aktualnie z kontuzjami, ale dadzą z siebie wszystko, aby zgarnąć komplet punktów.

Do Startu dołączają nowe twarze o których już wkrótce. Mamy nadzieje, że swoje umiejętności będą mogły pokazać w najbliższych meczach !!!