Komplet punktów dla Startu!

Skład Startu: K.Lewica – A. Jędral (55’ K. Porczak) , A. Kuśnierz, A. Socha, K. Skrzypek, M. Lewandowska, J. Janusz (41’ Paulina Leszczak), L. Niemiec, K. Oczkowska, A. Bawor, P. Dańczura (41, D. Socha – 70’ A. Popkiewicz )

Bramki: 3x Agata Bawor, Anita Socha

W sobotnie popołudnie Jarosław pokonał Lesko 4:0. Od początku meczu zaczęłyśmy atakować na bramkę przeciwniczek, lecz oddane strzały nie pozwoliły nam objąć prowadzenia. Sanovia miała 100% sytuacje na początku spotkania, ale nasza młoda bramkarka – Kinga Lewica świetnie obroniła ten strzał.

W 26 minucie strzał Karoliny Skrzypek „wypluła” bramkarka z Leska, świetnie wykorzystała to nasza napastniczka Agata Bawor i doprowadziła nasz zespół do prowadzenia. 7 minut później piękną akcje rozegrały Anita Socha - Justyna Janusz - Laura Niemiec i nasza obrończyni wykorzystuje sytuacje sam na sam. Pod koniec pierwszej połowy ponownie Agata Bawor umieściła piłkę w siatce i z wynikiem 3:0 skończyła się pierwsza połowa.

Druga połowa wyglądała podobnie do pierwszej, po niespełna 6 minutach Agata Bawor korzysta z dobrej wrzutki Karoliny Skrzypek i oddaje strzał główką, który daje nam pewne prowadzenie. Przyjezdne nie doprowadziły do pewnej sytuacji bramkowej, chodź walczyły dzielnie, aby pokonać naszą obronę. Pod koniec meczu Sanovia mogła strzelić honorową bramkę z rzutu wolnego, ale ponownie dobrze spisała na bramce Kinga Lewicka.

Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy, dziękujemy rywalkom za zdrową rywalizacje!

A już w sobotę czeka nas wyjazd do Pysznicy!! Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00!
Olimpia traci do nas tylko 1 punt, więc zapowiada się ciekawe widowisko!