3 punkty dla Startu!!

Komplet punktów dla Startu!

W niedzielne popołudnie nasza drużyna pokonała Sokół 1:0 na stadionie w Pełkiniach. Większość czasu to dziewczyny z Jarosławia atakowały bramkę przeciwnika, przewaga była widoczna, lecz brakowało wykończenia, aby objąć prowadzenie. W 32 minucie, po rzucie rożnym wykonanym przez kapitana Justynę Janusz, Agata Bawor umieściła „futbolówkę” w siatce. Jarosławianki coraz częściej atakowały, ale niecelność nie pozwoliła im podwyższyć prowadzenie. Dobrze spisywała się bramkarka przeciwniczek, która pewnie łapała każdy strzał.

W drugiej połowie nastąpiło kilka zmian, na boisku zadebiutowała Katarzyna Porczak, która zaczyna przygodę z piłką. Niestety zawiodło to co w pierwszym meczy, czyli brak celności. Przeciwniczki oddały tylko kilka strzałów, które nie sprawiły trudności naszej bramkarce. Ten mecz był dobrym momentem na sprawdzenie nowego ustawienia.

Już w sobotę czeka nas wyjazd do nowej drużyny w III lidze – Sitowianka Budy Łańcuckie
Sobota 16:30
Stadion w Budach Łańcuckich!

Składy:

Start: K. Lewicka, P. Dańczura ( 41’ K. Porczak), A. Kuśnierz, A. Socha, K. Skrzypek, L. Niemiec (41’ M. Lewandowska), A. Jędral, J. Janusz ( 50’ P. Leszczak), K. Oczkowska, A. Bawor, A. Popkiewicz ( 41’ D. Socha)

Rezerwa: G. Misiło

Sokół: M. Barbarzak, M. Gielarowska, V. Hopek, G. Hopek, K. Kopeć, A. Puzio, W. Sasiela, A. Draus, J. Motyka, K. Szalony, E. Urban